ÖVRIGT / Leksaker / Brandbil 14488548
nr 1448 8548
Brandbil
+ brandstation, 2 delar, plåt, "J D N Germany", Johann Distler, Nürnberg, 1920-/30-tal. Längd: 29-30 cm
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:07:01
14/2 20:02:02